Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Gowork.pl

Dortmund

2017-10-16

Praca dla opiekunek/opiekunów osób starszych

Nr referencyjny: NIEM_839A

Nasz podopieczny:
 

Miejsce delegacji: okolice Dortmundu

Podopieczna ma 83 lata, waży 50kg i ma 161cm wzrostu. Mieszka wraz z mężem. W mieszkaniu porusza się za pomocą chodzika. Potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Jest po zawale, ma nadciśnienie tętnicze, osteoporozę i alergie.

Bardzo lubi czytać książki i spędzać czas z mężem przy kominku.

Obowiązki:
 

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim opieka  nad podopieczną: pomoc przy ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała. Dodatkowo wstawanie do seniorki w nocy oraz prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków.

Wymagania:
 

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym ponieważ Pani Erika jest bardzo kontaktowa i lubi rozmowy. Dodatkowo wymagane jest doświadczenie w opiece z osobami starszymi; dodatkowym atutem są posiadane referencje, prawo jazdy oraz brak nałogów.

Oferujemy:
 

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6997 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 103876 ofert pracy. Sprawdź!