Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Opiekunka w Niemczech, Pan Fredrich

Gowork.pl

Hamburg

2017-10-15

Opiekunka w Niemczech, Pan Fredrich

Nr referencyjny: NIEM_025A

Nasz podopieczny:

Okolice Hamburga

Podopieczny jest sprawny fizycznie ale jest w gorszej kondycji psychicznej. Ma lekką depresję, demencję oraz zaburzenie rytmu serca.

Obowiązki:

Obowiązki opiekuna to głównie prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków dla podopiecznego. Dodatkowo pomoc w higienie ciała. Wymagania:

Poszukujemy osób z dostateczną znajomością języka ale z doświadczeniem i zaangażowaniem w powierzone obowiązki.Oferujemy:

Ubezpieczanie, legalne zatrudnienie, zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywanie.

Wynagrodzenie: 1080 euro netto

 Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia. Treść smsa: 4863 oraz imię i nazwisko oraz województwo

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102315 ofert pracy. Sprawdź!