Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pan Joseph potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Soest

2017-10-15

Nr referencyjny: NIEM_307A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Josepha.

Starszy Pan mieszka w okolicach Soest wraz ze swoją żoną. Ma 80 lat i III stopień niepełnosprawności.

Potrzebuje dużo wsparcia, jest po udarze, oprócz tego choruje na zaburzenia rytmu serca i ma problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego potrzebuje codziennej wymiany wkładek.

Obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
  • toaleta ciała podopiecznego
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu
  • prowadzenie wózka inwalidzkiego
  • wymiana pieluch

Wymagania:

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
  • pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
  • mile widziane prawo jazdy
  • dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Oferujemy:

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5968 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 101451 ofert pracy. Sprawdź!