Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Praca na terenie Niemiec w charakterze Opiekunki osób starszych

Gowork.pl

Augsburg

2017-10-13

Praca na terenie Niemiec w charakterze Opiekunki osób starszych

Nr referencyjny: NIEM_1050A

Nasz podopieczny:
 

Aktualnie poszukujemy Pań, które podejmą się pracy w okolicach Augsburg.
Opieki oraz wsparcia potrzebuje pan Jonas. Podopieczny choruje na nowotwór. Jest słaby dlatego porusza się przy pomocy balkonika lub drugiej osoby.
Senior jest w dobrej kondycji psychicznej. Jest kontaktowy i przyjazny.

Obowiązki:
 

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: przyrządzanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie.

Opiekunka również musi towarzyszyć seniorowi i wspierać go w codziennym życiu. Pan Jonas potrzebuje pomocy w czynnościach toaletowych oraz zdarza mu się budzić w nocy, konieczne jest by Opiekunka wstawała do podopiecznego w nocy. 

Wymagania:
 

Oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku( dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami chorymi na nowotwór), dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące. 

Oferujemy:
 

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu 

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7315 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 104053 ofert pracy. Sprawdź!