Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Poszukujemy Opiekunki dla 87 – letniego pana Edmunda

Gowork.pl

okolice Hildesheim

2017-10-13

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Poszukujemy Opiekunki dla 87 – letniego pana Edmunda

Nr referencyjny: NIEM_1146A

Nasz podopieczny:

Podopieczny choruje na demencję, ma problemy z pamięcią oraz jest apatyczny. Senior ma również problemy z nietrzymaniem moczu, korzysta z pielucho – majtek. Pan Edmund mieszka razem z żoną w okolicach Hildesheim. 

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należeć będzie pomoc w ubieraniu, pielęgnacja ciała (mycie, kremowanie, zmiana pielucho – majtek), pomoc w czynnościach toaletowych oraz gotowanie i pomoc w jedzeniu.

Opiekunka również odpowiedzialna będzie za utrzymanie porządku w domu, pranie, prasowanie oraz robienie zakupów. Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami w podeszłym wieku(mile widziane referencje), komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, zaangażowania w wykonywaną pracę, serdecznego i cierpliwego podejścia do drugiego człowieka. Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie oraz opłacone składki ZUS. Każda opiekunka, która podejmie współpracę ma zagwarantowaną opiekę koordynatora na okres wyjazdu, zakwaterowanie (dostęp do Internetu) oraz wyżywienie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7409 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 103876 ofert pracy. Sprawdź!