Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Poszukujemy Opiekunki dla pani Sabine

Gowork.pl

okolice Monchengladbach

2017-09-24

W 3 tygodnie nauczymy Cię
języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych
Wyjazdowy kurs od podstaw:

  • 3 tygodnie w pięknej, cichej i pełnej zieleni okolicy (Klepaczew nad Bugiem)
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • 180 h intensywnych zajęć
Możliwość opłaty w ratach 0%

Gwarancja pracy po kursie!

Nr referencyjny: NIEM_1241A

Nasz podopieczny:

Dolegliwości podopiecznej: zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, cukrzyca, astma, reumatyzm, osteoporoza, nietrzymanie moczu.

Obowiązki:

·         Transfer z łóżka na wózek

·         Ubieranie

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Pomoc w jedzeniu

·         Pomoc w myciu oraz czynnościach toaletowych

·         Towarzyszenie w wizytach lekarskich

·         Prowadzenie domu: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie , pranie

Wymagania:

·         Brak nałogów

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

·         Mile widziane referencję oraz czynne prawo jazdy kat. B

·         Akceptowanie zwierząt w domu

Oferujemy:

Kandydatkom zapewniamy: wyżywienie, zakwaterowanie na miejscu zlecenie, przejazd w obie strony, legalne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki - około 1200 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7525 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 108268 ofert pracy. Sprawdź!