Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pani Elisabeth pilnie potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Beckum

2017-09-17

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Pani Elisabeth pilnie potrzebuje opiekunki

Nr referencyjny: NIEM_152A

Nasz podopieczny:

Prowadzimy rekrutację osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Wszystkich zainteresowanych pracą za granicą zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miejsce zlecenia: Beckum

Nasza podopieczny to Pani Elisabeth (68 lat, 180 cm wzrostu, 140 kg).

Jest całkowicie niesamodzielna i cały czas leży. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma guza, dlatego  potrzebuje dużo uwagi i zainteresowania. Ma również stały cewnik. Opiekunka musi być silną osobą i gotową do czuwania również w nocy.

Obowiązki:

Głównie to przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, jazda samochodem oraz sprzątanie domu. Nasza podopieczna wymaga również czuwania w nocy, potrzebuje też pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, pomocy podczas posiłków oraz podczas kąpieli. Dodatkowo opiekunka będzie zmieniać chorej pielucho – majtki.Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka, doświadczenia z osobami starszymi zwłaszcza leżącymi, cierpliwości i zaangażowania oraz czynnego prawa jazdy.Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, odprowadzanie składek emerytalno – rentowych oraz zakwaterowanie i wyżywienie.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5640 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
 

 

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>