Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca dla stolarza

T&S Group

Sliedrecht

2017-09-07

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

  • Praca przy budowie domów drewnianych - szkieletowych
  • Montaż konstrukcji zewnętrznych, ścian, podłóg, itp
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie jako stolarz min 1 rok
  • Mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o kierunku stolarz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie 11.00 € brutto
  • Możliwość darmowego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu do pracy
  • Pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/261474) oraz spełniające wymagane kryteria.

Do formularza należy dołączyć CV w języku angielskim.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>