Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Pakowanie plasterków łososia / Hardewijk, Holandia

Human Resources Poland Sp z o.o.

Hardewijk

2017-08-23

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

KRAZ 1145

Miejsce pracy: Hardewijk (Holandia)

Obowiązki:

  • pakowanie plasterków łososia
  • kontrola jakości, ważenie, etykietowanie produktu
  • obróbka świeżego i wędzonego łososia
  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • gotowości do pracy w wilgotnych i chłodnych warunkach
  • dyspozycyjności na dłuższy okres czasu
  • gotowości do pracy fizycznej
  • chęci i motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Stawka: 9,64 € brutto
  • możliwość wyjazdu w parach
  • zakwaterowanie firmowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • transport do miejsca pracy rowerem bądź samochodem
  • opiekę i pomoc polskich koordynatorów w zorganizowaniu formalności

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!