Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz opinię o swoim pracodawcy i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy

altenbetreuung24

RHEDA-WIEDENBRUCK

2017-08-19

 

 

 

 

 

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Obecnie poszukujemy opiekunki dla Pana Aloisa (86 lat), który mieszka w Rheda-Wiedenbrück . Starszy Pan ma guza i generalnie przez większość czasu leży  w łóżku. Do przemieszczania się używa wózka inwalidzkiego. Pan Alois choruje również na Alzheimera i demencję, ma też problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu.

 

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki, Niemcy
Nr referencyjny: NIEM_198A

Obowiązki:

Podstawowe obowiązki domowe, mające na celu utrzymanie ładu i porządku w domu (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów, pranie), ale też czynności wspierające w codziennym funkcjonowaniu, jak pomoc przy porannej i wieczornej toalecie, ubieraniu się, przenoszenie z wózka na łóżko oraz pomoc podczas jedzenia.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • dostatecznej znajomości języka
  • miłego usposobienia i cierpliwości
  • zaangażowania w pracę, doświadczenia

Oferujemy:

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • pokrycie kosztów przejazdu
  • ubezpieczenie
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • odprowadzane składki emerytalno – rentowe
  • bonus świąteczny w wysokości 40 euro za każdy dzień pracy w święta

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na. numer: 882128820 o treści: 5725 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Pomóż 2 mln osób szukającym opinii o pracodawcach - Dodaj swoją opinie więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100136 ofert pracy. Sprawdź!