Zostań Opiekunką osób starszych – GoWork!

Gowork.pl

okolice Scharbeutz

2017-07-25

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1133A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy Pań chętnych podjąć pracę jako Opiekunki dla pani Heleny. Seniorka ma problemy ze słuchem oraz nietrzymaniem moczu. Porusza się na wózku inwalidzkim lub przy wsparciu rollatora. Podopieczna mieszka razem ze swoim psem w domku jednorodzinnym w okolicach Scharbeutz.

Obowiązki:

·         Gotowanie oraz pomoc w jedzeniu

·         Czynności pielęgnacyjne (w tym zmiana pielucho – majtek, mycie ciała)

·         Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu

·         Obsługa oraz prowadzenie wózka inwalidzkiego

·         Utrzymanie porządku w domu, pranie, prasowanie, zakupy oraz opieka nad psem

Wymagania:

·         Gotowość podjęcia pracy w okresie świątecznym

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

·         Tolerowanie zwierząt domowych

Oferujemy:

Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7399 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107033 ofert pracy. Sprawdź!