Potrzebna osoba do opieki w roli opiekunki

altenbetreuung24

2017-07-21

Rekrutujemy na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech. Jeżeli znasz język niemiecki wyślij nam swoje zgłoszenie.

Osoba do opieki: Pan Thomas 87 lata, 80 kg, 178 cm wzrostu.

Stan zdrowia: Pan niesamodzielny i leżący, korzysta z pieluch oraz ma stały cewnik. Choruje na Parkinsona, demencję.

Nr referencyjny: NIEM_790A

Obowiązki:

Wsparcie podopiecznego przy prowadzeniu domu: głównie to robienie prania.

Dodatkowo pomoc w kąpielach, dbanie o higienę ciała, pomoc w spożywaniu posiłków a także w dojściu do toalety, dodatkowo przenoszenie Pana z wózka na łóżko.

Wymagania:

Oczekujemy: doświadczenia, dobrego stanu zdrowia, komunikatywnej znajomość języka, miłego usposobienia, zaangażowania w powierzone obowiązki. Opiekunka musi być osobą niepalącą, posiadać czynne prawo jazdy oraz mile widziane referencje.

Oferujemy:

Opiekunom zapewniamy wysokie zarobki (do 1500 euro netto), legalne zatrudnienie (ZUS), godziwe warunki pracy (zakwaterowanie, wyżywienie), opłacony przejazd do i z Niemiec.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6382 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)