Pan Mann potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

okolice Ulm

2017-07-20

Nr referencyjny: NIEM_930A

Nasz podopieczny:

Senior jest osobą mobilną, jest wstanie samodzielnie chodzić oraz stać. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy codziennych czynnościach. Podopieczny choruje na demencje oraz Alzheimera. Dodatkowo Pan Mann ma problemy z nadciśnieniem.

Obowiązki:

Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie). Proste pracy domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów).

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  •  dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • zarobki - 1400 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7110 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 110033 ofert pracy. Sprawdź!