Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz

Gowork.pl

okolice Stuttgartu

2017-07-19

Praca opiekuna w Niemczech, wysokie zarobki, praca od zaraz

Nr referencyjny: NIEM_893A

Nasz podopieczny:
 

GoWork.pl  zatrudni Panie, które podejmą się pracy w charakterze Opiekunki Osób Starszych.  Aktualnie mamy do zaoferowania stanowisko opiekunki dla Pani Friedy z cukrzycą.

Miejsce zlecenia: okolice Stuttgartu

Opieki potrzebuje: Pani Frieda, 100 kg, 160 cm wzrostu, II stopień opieki

Przez większość czasu leży w łóżku, jeździ jedynie na wózku inwalidzkim i potrzebuje pomocy drugiej osoby by wstawać i siadać. Choruje na cukrzycę, ma nadwagę a przez to, że leży ma odleżyny.

Obowiązki:
 

Trzeba prowadzić gospodarstwo domowe, robić zakupy, gotować, sprzątać.

Do zadań opiekunki należeć również będzie: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, czynnościach toaletowych. Opiekunka będzie również przenosić Panią z wózka na łóżko.

Wymagania:
 

Opiekunka musi być osobą silną i powinna potrafić robić transfer.

Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, dobrej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:
 

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki (1200 euro netto miesięcznie), premię za szybki wyjazd do Niemiec, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7066 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111341 ofert pracy. Sprawdź!