Opiekun osób starszych

Gowork.pl

Koblencja

2017-07-20

Nr referencyjny: NIEM_349A

Nasz podopieczny:

Praca w okolicach Koblencji.

Opieki potrzebują: małżeństwo Eliza i Mark.

Oboje są samodzielni i sprawni fizycznie. Pani Eliza choruje na Alzheimera, natomiast Pan Mark ma nadciśnienie i choruje na niewydolność serca.

Małżeństwo bardzo lubi gotować i piec. Są bardzo pozytywnie nastawieni do świata. Wszędzie starają się szukać pozytywów.

Obowiązki:

Głównie to pomoc przy prowadzeniu domu: sprzątanie, pranie, prasownie, gotowanie, robienie zakupów a także gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec.

A także pomoc podopiecznym w myciu i higienie ciała oraz ubieraniu i rozbieraniu.

Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka oraz z doświadczeniem. Ważne jest zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie
  • Zakwaterowane oraz wyżywienie
  • Transport w obie strony
  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie
  • Jasne zasady współpracy
  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6058 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 109083 ofert pracy. Sprawdź!