Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Tłumacz języka angielskiego

Eklektika - Language Means Business

Wrocław

2017-06-22

Dostawca usług językowych dla biznesu Eklektika - Language Means Business

Jesteśmy nowatorskim i kompetentnym dostawcą usług językowych dla klienta biznesowego od ponad 10 lat.

Aktualnie rekrutujemy tłumaczy języka angielskiego.

Miejsce pracy: praca zdalna

Obowiązki:

- tłumaczenia tekstów biznesowych i/ lub technicznych z języka polskiego na język obcy i odwrotnie

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe
- minimum dwuletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów o charakterze biznesowym i/ lub technicznym
- doświadczenie w pracy z narzędziami typu CAT

Oferujemy:

Cenimy jakość i profesjonalizm i to samo chcemy zaoferować swoim współpracownikom.
Wiemy, że przygotowanie dobrego tłumaczenia wymaga czasu, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki i krótkie terminy płatności.

Prosimy o aplikowanie poprzez link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Tlumacz_jezyka_angielskiego/5444-3322-25-95a-1762.html

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (wraz z wizerunkiem), zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko tłumacza języka obcego, prowadzonego przez Eklektika Sp z o.o., zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106344 ofert pracy. Sprawdź!