Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Sprzedawca

HOGA Personalservice

Rostock

2017-09-19

PRACA DLA PARY!

Niemiecka agencja doradztwa personalnego, specjalizująca się w rekrutacji pracowników w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dla naszych klientów- obiektów hotelowych oraz gastronomicznych na Wyspie Rugia w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowiska:

SPRZEDAWCA

Sprzedawca
Miejsce pracy: Rostock

Obowiązki:

Poszukujemy pary chętnej do podjęcia pracy w Niemczech w miejscowości Graal-Muritz (niedaleko Rostocku)

Praca w supermarkecie EDEKA.

1osoba: sprzedawca, obsługa kasy fiskalnej, wymagana znajomość języka niemieckiego

2osoba: obsługa maszyny do wymiany butelek, prace porządkowe/sprzątanie, pomaganie przy wykładaniu towrów; znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania:

Znajomośc języka niemieckiego-przy obsłudze kasy fiskalnej

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

Zakwaterowanie

Atrakcyjne zarobki

Pełen pakiet świadczeń socjalnych, płatny urlop

Więcej informacji: +491624247187 - mówimy po polsku!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>