Opiekunka osób starszych z dobrą znajomością języka niemieckiego

Gowork.pl

Okolice Monachium

2017-06-11

Opiekun osoby starszej na terenie Niemiec.

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego w zakresie opieki osób starszych.
Kurs Języka niemieckiego

Kurs wyjazdowy
3 tygodnie

Bezrobotni
za darmo!

Gwarancja pracy

Telefon: 22 622 13 09; 882  128 823

Nr referencyjny: NIEM_936A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pana Edgara. Senior cierpi na depresję oraz jest bardzo rozkojarzony. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Podopieczny choruje na Parkinsona oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:

  • pomoc podopiecznemu w codziennej toalecie oraz ubieraniu/rozbieraniu
  • pomoc przy jedzeniu
  • gotowość do czuwania w nocy
  • zmiana pielucho – majtek
  • drobne porządki w domu oraz prasowanie

Wymagania:

Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie(dodatkowym atutem będą referencje z poprzednich miejsc pracy). Opiekunka chcąca podjąć współpracę musi akceptować zwierzęta, ponieważ w domu podopiecznego mieszkają również zwierzątka domowe.

Oferujemy:

  • zarobki - 1200 euro netto miesięcznie
  • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
  • legalne zatrudnienie
  • pokrycie kosztów przejazdu
  • odprowadzane składki
  • ubezpieczenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7129 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."