Praca dla opiekunek w Höchstadt, Niemcy

Gowork.pl

Hochstadt

2017-04-24

Nasz podopieczny:

Pani Anna ma 81lat, ma 162cm wzrostu i 73kg wagi.

Porusza się albo sama albo za pomocą wózka, głównie gdy ma do pokonanie większą odległość. Ma demencję oraz cukrzycę.

Obowiązki:

Czynności opiekuńcze oraz związane z prowadzeniem domu, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

Wymagania:

Poszukujemy osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego ale z doświadczaniem w opiece.

Oferujemy:

Opłacony oraz zorganizowany przejazd z/do Niemiec, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Wynagrodzenie miesięczne: 850 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4501