Opiekunka osób starszych, Niemcy

Gowork.pl

Hamburg

2017-04-22

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
Zapisz się >        
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
Zapisz się >        
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł
Zapisz się >        

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Opiekunka osób starszych, Niemcy

Nr referencyjny: NIEM_325A

Nasz podopieczny:

Miejsce wyjazdu: okolice Hamburga

Opieki potrzebuje: Pani Eugenia (rocznik 1931, 58 kg, 176 cm wzrostu)

 

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki  dla starszej Pani Eugeni mieszkającą samotnie w okolicach Hamburga.

Podopieczna jest miłą, 84-letnią, starszą Panią, która z racji swojego wieku nie radzi już sobie z prowadzeniem domu ponieważ choruje na demencję i Alzheimera. Potrzebuje też dużo i wsparcia i zrozumienia ze strony opiekunki. Choruje na cukrzycę i nadciśnienie. Korzysta również z wkładek.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki będzie należało prowadzenie domu, drobne czynności porządkowe, robienie zakupów a także przygotowywanie posiłków.

Podopieczna potrzebuje również wsparcia podczas czynności higienicznych zarówno rano jak i wieczorami, pomocy podczas ubierania. Dodatkowo zmiana pielucho - majtek.Wymagania:

Wymagamy znajomości języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, doświadczenia z osobami starszymi i chorymi oraz zaangażowania w powierzone obowiązki. Kandydatka musi być osobą niepalącą, dodatkowo mile widziane prawo jazdy.Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki.Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5995 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"