pracownik szklarni

Euroservices Polska Sp. z o.o.

Made

2017-04-21

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. zo.o. nr. cert. 1069, aktualnie poszukuje:

PRACOWNIKA SZKLARNI (ogórki)

Rozpoczęcie pracy:

Od zaraz

OFERUJEMY:

-umowę o pracę na holenderskich warunkach

-wynagrodzenie  tygodniowe

-zakwaterowanie w dobrym standardzie

- dojazd do pracy firmowym transportem

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracach szklarniowych

- prawo jazdy

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować karierę w Holandii skontaktuj się z nami:

E-mail: APLIKUJ

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

Wymagania:

Oferujemy:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!