Tapicer

Lotus Personalservice GmbH

Amberg

2017-04-21

Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w Landshut poszukuje do pracy w Niemczech

Tapicer

Miejsce pracy: Amberg

Obowiązki:

  • tapicerowanie mebli biurowych
  • tapicerowanie mebli wypoczynkowych

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego mile widziana
  • Wyksztalcenie w zawodzie Tapicer
  • Wieloletnie doswiadczenie w branzy
  • Chec do podjecia pracy za granica
  • Prawo jazdy oraz wlasny srodek transportu

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace

• Atrakcyjne wynagrodzenie wedlug taryf IGZ/DGB plus diety

• Zakwaterowanie odplatne, zapewnia pracodawca

• Wsparcie dysponenta polskojezycznego

Zatrudnimy tapicera- praca w Niemczech

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 111328 ofert pracy. Sprawdź!