Potrzebna osoba do opieki dla Seniora

altenbetreuung24

okolice Wiesbaden

2017-04-16

 

 

 

 

 

Do opieki jest Pan Manfred (90 lat, 170 cm wzrostu, 70 kg). Senior jest samodzielny, ale potrzebuje asekuracji podczas wstawania i chodzenia. Ma problemy ze słuchem.

Obecnie opiekuje się nią rodzina.

Wyjazd na 2 – 3 miesiące, okolice Wiesbaden.

 

Potrzebna osoba do opieki dla Seniora
Nr referencyjny: NIEM_693A

Obowiązki:

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach, zajmowanie się gospodarstwem domowym, przygotowywanie posiłków.

 

Oprócz tego opiekunka będzie pomagać podopiecznemu przy ubieraniu się, kąpielach. Do obowiązków należeć również będzie towarzyszenie Panu w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum podstawowym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane jest posiadanie czynnego prawa jazdy oraz referencji.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej, polskiej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie oraz indywidualny dobór ofert.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6300 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!