Sprawdź co piszą o Twoim pracodawcy - dodaj swoją opinię! więcej >>

Obsługa klienta w salonie sieci telekomunikacyjnej

KBTI Poland

Wrocław

2017-05-26

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Sprzedawca w salonie Play.

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Oleśnica, Ząbkowice Śląskie,

Obowiązki:

Obsługa klientów
Praca zgodna ze standardami firmy

Wymagania:

Znajomość obsługi komputera
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Pracę w pełnym wymiarze godzin
Motywacyjny system premiowy
Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe
Konkursy sprzedażowe

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ, w tytule: Sprzedawca w salonie Play/nazwa miasta

Jeśli chcesz podzielić się opinią na temat swojego pracodawcy, trafiłeś na właściwą stronę - Dodaj swoją opinie. więcej >>
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 107217 ofert pracy. Sprawdź!