Zbrojarz

Euro Labora

Amsterdam

2017-02-28

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 7061), dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Holandia

Nr referencyjny: ZB/NL/2017

Obowiązki:

  • montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)
  • czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • własne narzędzia i ubranie robocze
  • własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • możliwość zrobienia kursu VCA i uzyskania certyfikatu – firma zwraca koszty
  • pełen pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).