Poszukujemy opiekunki dla starszej pani

Engeldaheim

okolice Brunszwik

2017-02-25

 

 

 

 

Opieki wymaga 83 – letnia pani Camila. Seniorka jest sparaliżowana oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu (stały cewnik). Podopieczna zarówno w domu, jak i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim. Pan Camila może również stać przy pomocy i asekuracji drugiej osoby. Aktualnie podopieczną opiekuje się pracownik socjalny.

 

Poszukujemy opiekunki dla starszej pani
Nr referencyjny: NIEM_1141A

Obowiązki:

Prowadzenie oraz obsługa wózka inwalidzkiego, pomoc w ubieraniu, pielęgnacja ciała, gotowanie oraz pomoc w jedzeniu, towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz w razie potrzeby opieka również w ciągu nocy.

Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu, robienie zakupów, pranie oraz prasowanie. 

Wymagania:

Gotowość podjęcia pracy na terenie Niemiec w okresie 2 – 3 miesięcy, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy), zaangażowanie w wykonywaną pracę. 

Oferujemy:

·         Składki ZUS oraz ubezpieczenie

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki

·         Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie

·         Pokrywamy koszty podróży w obie strony

·         Zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7404 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 88646 ofert pracy. Sprawdź!