Operator Wózka Widłowego

Biznes Partner Sp. z o.o.

Garwolin

2017-01-29

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

(wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr.491).

Jesteśmy obecni na rynku polskim od ponad 14 lat.
W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie w zapewnianiu stałych i czasowych rozwiązań rekrutacyjnych. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów i konsultantów, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator / Operatorka Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Garwolin

Obowiązki osób zatrudnionych na powyższym stanowisku:

  • Przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem;

  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji towarzyszącej procesowi przygotowania;

  • Prawidłowy rozładunek samochodu zgodnie z instrukcją rozładunku i kontroli dostawy;

  • Poprawna kompletacja i etykietowanie palet;

  • Repaletyzacja uszkodzonych jednostek;

  • Umieszczanie i systemowa rejestracja palet w regałach.

Wymagania:

  • Osoba posiadająca uprawnienia zezwalające na pracę przy operowaniu wózkiem;

  • poświadczenie odbycia wymaganego kursu;

  • doświadczenie min. 1 miesiąc pracy na wózkach;

  • znajomość procesów magazynowych;

  • mile widziane – badania psychotechniczne;

  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym;

  • Dyspozycyjność;

  • Energiczność;

  • Sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków;

  • Dobry stan zdrowia.

    Oferujemy:

  • Wymiar czasu pracy: pełny etat;

  • Warunki zatrudnienia: praca na podstawie umowy o pracę tymczasową;

  • Wynagrodzenie: Stawka godzinowa 14,50 zł brutto / godz.;

  • Premia miesięczna wynikowa;

  • dodatek nocny regulowany zgodnie z kodeksem pracy;

  • nadgodziny płatne 100%.

    CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    Aplikacje niespełniające w/w warunków nie będą rozpatrywane.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Miejsce wykonywania pracy:

    XPO Supply Chain

    ul. Trakt Lwowski 99,

    08-400 Garwolin

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 118230 ofert pracy. Sprawdź!