Pomoc domowa oraz opieka dla pani Lisy

Engeldaheim

okolice Frankfurtu nad Menem

2016-12-09

 

 

 

 

Seniorka ma 92 lata, ze względu na swój wiek jest bardzo słaba, większość czasu spędza w łóżku. Pani Laura choruje na demencję oraz miewa silne bóle głowy. Podopieczna ma również problem z nietrzymaniem moczu. 

 

Pomoc domowa oraz opieka dla pani Lisy
Nr referencyjny: NIEM_1278A

Obowiązki:

Pomoc w codziennych czynnościach oraz czuwanie nad dobrym samopoczuciem podopiecznej. Opiekunka będzie również pomagała seniorce w ubieraniu oraz zmieniała pielucho – majtki.

Opiekunka będzie wykonywała w domu takie czynności jak: gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie. 

Wymagania:

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego

·         Cierpliwe i wyrozumiałe podejście do starszej osoby

·         Brak nałogów oraz dobry stan zdrowia

·         Mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy 

Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki, ubezpieczenie oraz opłacone składki ZUS. Każda osoba, która podejmie z nami współpracę ma zagwarantowaną opiekę koordynatora na okres wyjazdu, zakwaterowanie, wyżywienie oraz przejazd w obie strony.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7631 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

 

Czekamy na Twoją aplikację!
 
aplikuj
 
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99174 ofert pracy. Sprawdź!