Specjalista ds. rozliczania czasu pracy

Interkadra

Gdańsk

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RPi za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

ROZL/1216/GD

Obowiązki:
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy podległych pracowników
  • sporządzanie raportów dot. absencji i ich weryfikacja
  • przygotowywanie danych do list płac
  • współpraca z zespołem kadr i płac
  • tworzenie raportów zgodnych z potrzebami firmy
  • wsparcie menadżerów firmy
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisko min. 3 lata (mile widziane w obszarze kadr)
  • teoretycznie i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy (głónie rozliczanie czasu pracy w różnych systemach)
  • bardzo dobra znajomość harmonogramowego planowania czasu pracy
  • praktyczna umiejętność oceny wypracowanego czasu pracy
  • znajomość obsługi pakietu Office (zwłaszcza Excel)
  • bardzoe dobra organizacja pracy, branie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu SAP HCM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w zespole kreatywnych osób
  • możliwość rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99988 ofert pracy. Sprawdź!