Specjalista ds. logistyki

LINK CONSULTING

Słubice

2016-12-06

Dla naszego Klienta, specjalisty w produkcji dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
(kod ref. sLOG-2016)

Lokalizacja: okolice Słubic, woj. lubuskie

Zakres zadań:
•    planowanie i organizacja transportu wysyłek z uwzględnieniem racjonalności logistycznej i dotrzymaniem terminów;
•    kontakt z dostawcami usług transportowych i spedycyjnych;
•    współpraca z dostawcami i odbiorcami na każdym etapie realizacji zlecenia;
•    przygotowywanie zleceń, dokumentacji załadunkowej i wysyłkowej oraz kontrola jej wykonania;
•    prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń, transportów, poszczególnych wysyłek, pojemników i opakowań itp.;
•    składanie i realizowanie zamówień w zakresie pojemników i opakowań;
•    kontrola i optymalizacja kosztów transportu;
•    przygotowywanie analiz i statystyk dot. wysyłek i transportów oraz stanów magazynowych.

Wymagania:
•    wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
•    min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie logistyki i planowania produkcji;
•    dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
•    znajomość zagadnień i przepisów z zakresu:
    o    organizacji transportów i obsługi logistycznej;
    o    planowania i organizacji produkcji;
    o    odpowiedzialności za produkt, jakości i terminowości dostaw;
•    umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Oferujemy:
•    pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
•    szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
•    niezbędne narzędzia pracy ;
•    dla osób zamiejscowych finansowanie mieszkania służbowego.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!