OPERATOR ELEKTRODRĄŻRKI (drutowa i wgłębna) - Ostrów Wielkopolski

Zakład Narzędziowo - Usługowy TOOL-ZAP Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

2016-12-06

Zakład Narzędziowo – Usługowy TOOL-ZAP Sp. z o.o z Ostrowa Wielkopolskiego w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko :

OPERATOR ELEKTRODRĄŻARKI
DRUTOWEJ I WGŁĘBNEJ

Miejsce pracy : Ostrów Wielkopolski

OCZEKIWANIA
- wykształcenie techniczne
- dobra znajomość rysunku technicznego
- doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem
- dokładność, sumienność i zaangażowanie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- obsługa trzech elektrodrążarek (dwie drutowe i jedna wgłębna)
- monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzeń
- kontrola wykonanych części zgodnie z dokumentacją techniczną
- praca na podstawie rysunku technicznego
- produkcja pojedyncza i seryjna

OFERUJEMY
- stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem i zespołem wykwalifikowanych fachowców
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
- szkolenie przygotowujące do pracy na ww stanowisku
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV mailem
lub na adres firmy
TOOL-ZAP SP. z o.o.
ul. Krotoszyńska 35
63-400 Ostrów Wielkopolski

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!