Sekretarka / Sekretarz ze znajomością języka niemieckiego

InPro electric Sp. z o.o.

Katowice

2016-12-06

Poszukujemy specjalistów do naszego biura w Katowicach:

My jako firma:

Jesteśmy globalną firmą zatrudniającą ponad 600 pracowników, dzięki czemu jesteśmy dostępni dla naszych klientów na całym świecie jako partner w zakresie programowania, uruchamiania oraz instalacji elektrycznych. Ze względu na nasze cele i realizacje w przemyśle motoryzacyjnym udało nam się przenieś nasze doświadczenie na wiele różnych obszarów przemysłu. Wszystkie wspólne działania koordynujemy z naszej centrali w Wolfsburgu.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Jeśli tak to dołącz do InPro electric!

Obowiązki:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum wykształcenie średnie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie) – wymógł konieczny
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji Power Point,
  • znajomość obsługi sprzętu biurowego
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – Automatyka /Robotyka / pokrewne
  • znajomość programowania sterowników PLC (mile widziane doświadczenie w przemysle samochodowym)
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • wewnętrzne kurs, możliwość kształcenia się
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z niemieckim kapitałem
  • dobrą atmosferę pracy

Oczekiwania:

  • zaangażowanie i elastyczność
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • chęć osobistego rozwoju

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV) w języku angielskim lub niemieckim

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!