Obróbka mięsa drobiowego- Holandia

BestenWest Polska Sp. z o.o.

Rosmalen, Zoertermeer

2016-12-06

Agencja Pośrednictwa Pracy - Bestenwest Work Sp. z o.o.
poszukuje pracowników na produkcje w zakładach mięsnych .

Miejsce pracy: Rosmalen, Zoertermeer
Nr referencyjny: 13657

Obowiązki:

- pakowanie/sortowanie
- zbieranie zamówień
- filetowanie
- rozbiórka mięsa drobiowego

Wymagania:

- motywacja i chęć do pracy
- dyspozycyjność ( gotowość do wyjazdu nawet w ciągu tygodnia)
- uczciwość i obowiązkowość

Doświadczenie nie jest wymagane!

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy
- pracę na dłużej ze stabilną liczbą godzin w dobrych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji lub wysłanie maila z cv na adres :  APLIKUJ lub też o kontakt telefoniczny z numerem 730-611-400.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99987 ofert pracy. Sprawdź!