Praca opiekuna osób starszych czeka na Ciebie

Gowork.pl

Hamburg

2016-12-07

W 3 tygodnie nauczymy Cię języka niemieckiego
w zakresie opieki osób starszych.

Kursy języka niemieckiego

    Kurs doszkalający 60 h 600 zł
    Kurs od podstaw 168 h 1399 zł
    Kurs wyjazdowy
    od podstaw
3 tygodnie 2990 zł

 BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy!
Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823

Nr referencyjny: NIEM_1044A

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Marriane, seniorka ma 77 lat i mieszka w Hamburgu. Pani Marriane cierpi na Parkinsona. Podopieczna choruje na cukrzycę oraz ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy pomocy chodzika lub na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:

·         Czuwanie oraz wstawanie w nocy do podopiecznej

·         Pomoc w pielęgnacji ciała oraz myciu

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Pomoc seniorce w przejściu z łóżka na wózek

·         Organizowanie oraz spędzanie wspólnie czasu z podopieczną

·         Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie

Wymagania:

Oczekujemy podstawowej znajomości języka niemieckiego, czynnego prawa jazdy oraz doświadczenia. Dodatkowym atutem będą referencje oraz przebyte przez opiekunkę kursy związane z pomocą i opieką.

Oferujemy:

·         kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunek i opiekunów

·         bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

·         wysokie wynagrodzenie

·         legalne zatrudnienie na jasnych warunkach współpracy

·         wsparcie Naszego zespołu w czasie wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7308 oraz imię i nazwisko oraz województwo.