Potrzebna opiekunka dla Pani Helgi

altenbetreuung24

Bonn

2016-12-07

Miejsce wyjazdu: okolice Bonn

Seniorka jest osobą sprawną fizycznie. Choruje na osteoporozę oraz nadciśnienie. Lubi spacery, wyjścia na basen oraz do kawiarni.

Nr referencyjny: NIEM_903A

Obowiązki:

Zakupy, gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza. Oprócz tego pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, spędzanie wolnego czasu z seniorką.

Wymagania:

Kandydatka na stanowisko opiekunki musi być osobą niepalącą (warunek konieczny).

Oprócz tego znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane jest czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości do 1500 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7074 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98297 ofert pracy. Sprawdź!