Pracownik działu rekrutacji w Opolu

T&S Group

Opole

2016-12-08

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Miejsce pracy: Tilburg

Obowiązki:

praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu

wyszukiwanie potencjalnych kandydatów

budowanie i zarządzanie bazą kandydatów

wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń

selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy

sprawdzanie referencji

przygotowywanie profili zawodowych kandydatów

umawianie spotkań rekrutacyjnych,

telefoniczna obsługa klienta

udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy

projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach

wsparcie administracyjne

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

mile widziana znajomość języka niemieckiego

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość obsługi pakietu MS Office

znajomość obsługi urządzeń biurowych

dyspozycyjność oraz elastyczność

umiejętności organizacyjne

obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne

motywacja do pracy

zaangażowanie w powierzone zadania

gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę

wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2000 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)

możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych

pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym

W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane jedynie za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl  z załączonym CV w języku angielskim oraz spełniające wymagane kryteria. Aplikacje będą przyjmowane do dnia 2-11-2016. Zatrudnienie przewidywane jest od dnia 12-12-2016

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!