Opieka w Niemczech

Gowork.pl

Gersdorf

2016-12-06

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje Pan Thomas porusza się za pomocą chodzika lub o kulach. Asekuracji potrzebuje czasem przy wstawaniu i wchodzeniu po schodach. Niedawna zmarła żona podopiecznego przez co wpadł w lekką depresję, ma demencję więc o wielu rzeczach zapomina.

Miejsce delegacji: Gersdorf

Obowiązki:

Pomoc przy jedzeniu ponieważ Panu drży ręka. Pomoc przy higienie ciała oraz w ubieraniu i rozbieraniu.

Dodatkowo prowadzenie domu ponieważ pacjent mieszka sam i nie radzi sobie z obowiązkami domowymi.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz mile widziane jest doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Legalną pracę

Odprowadzane składki oraz ubezpieczanie

Wynagrodzenie: 1000 euro netto

Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój z dostępem do Internetu, TV oraz radio. Dodatkowo oddzielna łazienka.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3180