Dekarz - Norwegia - Pilne

A-personell

Kristiansand

2016-12-04

W związku z pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Ilość wakatów: 10

Miejsca pracy: Norwegia (Kristiansand)

Nr ref.: Dekarz-Papa

Obowiązki:

- prace dekarskie, układanie i zgrzewanie folii PVC i papy termozgrzewalnej

Wymagania:

-  min. 3-letnie doświadczenie w/w zawodzie

- doświadczenie w montażu papy termozgrzewalnej lub folii PVC

- umiejętność pracy samodzielnej

- komunikatywny angielski lub norweski

- mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:

- legalną pracę na pełen etat

- atrakcyjne zarobki ok 200 NOK/h lub więcej zależne od doświadczenia

- pracę na warunkach norweskich (umowa, ubezpieczenie, socjalne)

Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.