Opinie o A-personell w Oslo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie A-personell. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie A-personell o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-personell w Oslo

Potencjalny kndydat. Nowy wpis

Chcę dowiedzieć się czy firma jest wypłacalna. Jakie jest podejście do pracownika? Czy firma zapewnia transport. Ubrania robocze. Zakwaterowanie? Czy wypłata jest zgodna z umową? Czy są wypłacane diety? Jaka jest standardowa liczba godzin?

Dariusz Nowy wpis
@Potencjalny kndydat.

Też się chętnie dowiem, choć wskazówki na temat warunków zatrudnienia i poszanowania pracownika są wyraźne. Ja mam tylko jedno pytanie, czy w 2022, coś się zmieniło na lepsze?

Miłosz Dabrowski Nowy wpis
@Potencjalny kndydat.

SUPER FIRMA WSPÓŁPRACA Z NIĄ TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ EINAR BYŁ TAK MIŁY ŻE DOSTAŁEM ZALICZKE NA ZAKUP AUTA POLECAM

Czy pracownicy w A-personell dogadują się między sobą?

Byłem Tyrałem Nowy wpis

Tak jak jeden drugiego ma wykręcić

Był i żałował

Ostrzegam jeśli ktoś lubi wyjechać i tylko powiedzieć to ok ściągają ludzi do pracy obiecują dużo a wychodzi z tego wielkie nic. Byłem 2 razy i nigdy więcej nie ta firma nie ci ludzie

Okolice Drammen

Obiecuja i nie wywiazuja sie z obietnic. Nie dbaja o wyplate za kilometry, parkowanie itp. Trzeba sie wypytywac, a nawet wyklocac,ale rzadko kto zna jezyk i potrafi sie upominac o swe prawa, czy w ogole jest wiadomy swych praw. Firma jedzie na ludziej naiwnosci, nieznajomosci jezyka i praw pracownika oraz tym, ze polak czy litwin zgodzi sie na wszystko byleby tylko dostac jakas prace. Jesli komus to odpowiada to OK, bo mi nie. Podejscie "z gory" do obcokrajowcow, takie moze nie zawsze wprost, ale da sie wyczuc.

Aplikowałeś do firmy A-personell? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

To prawda ze firma ogłosiła upadłość ?

rondel
@Kasia

jesli to oma z ania szczupaczynska pracujaca na zwolnieniu) to zaklamanie nie wyplacanie i chowanie! uwaga uwaga i uwaga!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w A-personell? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Hydra1

Ja jestem zadowolony. Nie ma problemu z zakwaterowaniem, wszystko zgodnie z umowa, a Panie ogarniaja wszystko na 5. Narzedzia i ciuchy mam, cos potrzebuje to dzwonie i nie ma problemu.

nick

czy ktoś ma doświadczenie z a-personell Drammen???

buli

NEDZA .Uwaga na a-personel, sciagaja ludzi do pracy,aby tylko oplacili mieszkania naobiecuja ze hoho,a na miejscu lipa.JAK ktos lubi byc walony w poroze jak najbardziej polecam

elektryk z oslo

Ja tam nie narzekam na A-personell panie pomagaja jak moga kazdemu pomyłki sie zdazaja ale staraja sie naprawic. Jedynie problem jest z jednym klijentem (INSTALLATØREN FREDRIKSTAD AS) co ma polskiego prowadzacego i zachowuje sie gosciu tak jak był by w Polsce albo i gorzej mysli ze swiat zwojuje , kazdemu mowi ze za wolno pracuje. Nieraz człowiek mysli przez takiego ze zakare tu jest. Nie polecam jedynie tego goscia z Polski.

elektryk 2

Potwierdzam to co kolega wyżej napisał, wysyłają zdjęcia pokoi na emalia przed przyjazdem, po dotarciu na miejsce dają zupełnie coś innego. Brudne kampy, dwie indukcje na 40 ludzi. Jeżeli nie zgodzicie się na takie warunki zaczyna się zastraszanie. Projekty obozy pracy z polskimi prowadzącymi, ktoś pali odpisują godziny. Nie polecam nikomu.

elektryk

Uważajcie na tę firmę!!!!warunki socjalne słabiutkie,opis przed wyjazdem nie zgadza sięz tym co zastałem na miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o A-personell - Oslo

• Jak się pracuje w A-personell?

Zobacz opinie na temat firmy A-personell tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A-personell?

A-personell