Operator maszyny linii produkcyjnej - Venlo - Holandia

KS PERSONAL SERVICE

Venlo

2016-12-03

KRAZ 13171

Zadania:

  • Obsługa maszyn zgodnie z wyznaczoną specyfikacją linii produkcyjnej,
  • Składanie raportu o zachodzących nieprawidłowościach dotyczących linii produkcyjnej,
  • Nadzorowanie maszyny produkcyjnej.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Doświadczenie jako operator  maszyny linii produkcyjnej,
  • Wiedza techniczna z zakresu obsługi maszyn linii produkcyjnej,
  • Nastawienie na długofalową współpracę,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Odpowiedzialność oraz elastyczność,
  • Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność pracy z grupą pracowników.
  • Praca na dłuższy okres.

Oferujemy:

  • stawka brutto:   9,87€
  • cotygodniowe rozliczenia prosto na Twoje konto,
  • dodatek wakacyjny oraz dodatki za pracę poza regularnymi godzinami
  • organizację transportu na miejscu do pracy,
  • zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii,
  • przejrzyste cotygodniowe wyliczenia przepracowanych godzin i kosztów,
  • coroczne „jarografy” dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek,
  • dla kandydatów poniżej 23 roku życia niższe koszty zakwaterowania rekompensujące niższa holenderska stawkę ustawową,

Prosimy dołączyć CV w języku angielskim.

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy: APLIKUJ lub dzwoń +48 532 846 653

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100916 ofert pracy. Sprawdź!