Pani Wilhelmina poszukuje opiekunki, Niemcy

Gowork.pl

Monheim

2016-12-04

Nr referencyjny: NIEM_541A

Nasz podopieczny:

Podopieczna ma 89 lat, mieszka w Monheim. Jest sprawna zarówno fizycznie jak i psychicznie. Lubi spacery. Cierpi na lekką demencję, ma problemy z sercem.

Obowiązki:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie przede wszystkim pomoc w prowadzeniu domu, przygotowywaniu oraz spożywaniu posiłków.

Oprócz tego Opiekunka będzie pomagać Pani w kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu a także towarzyszyć w wizytach u lekarza.

Wymagania:

Poszukujemy osób, których język niemiecki jest na poziomie komunikatywnym. Kandydat/kandydatka musi być osobą niepalącą i posiadać doświadczenie w opiece.

Oferujemy:

Pracę w firmie, która działa z powodzeniem od wielu lat na polskim rynku.

Gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie oraz opłacony i zorganizowany przejazd w obie strony.

Stawka: 1150 euro netto/miesięcznie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6410 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100407 ofert pracy. Sprawdź!