Pani Sophie potrzebuje opiekunki

Gowork.pl

Karlsruhe

2016-12-04

Nr referencyjny: NIEM_524A

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej pani Sophie, która ma 92 lata. Mieszka w okolicach Karlsruhe.

Starsza Pani jest osobą niesamodzielną, leżącą, potrzebuje wsparcia i pomocy podczas wstawania i kładzenia się na łóżko. Choruje na demencję i osteoporozę.

Obowiązki:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,

- pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,

- kąpiele oraz dbanie o higienę podopiecznej;

- czuwanie przy Pani w nocy

Wymagania:

- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

- mile widziane prawo jazdy

- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę

Oferujemy:

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

- wysokie wynagrodzenie

- opiekę koordynatora na czas wyjazdu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6458 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100343 ofert pracy. Sprawdź!