Java Developer

IT-Leaders.pl

Kraków

2016-12-02

IT-Leaders to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji. IT-Leaders jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. JD/11/2016

Obowiązki :

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o technologie Java
  • Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Java 7/Java 8
  • Umiejętność rozumienia i stosowania wzorców projektowych
  • Znajomość SQL
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie średniozaawansowanym (umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim)
  • Mile widziane doświdczenie w pracy z metodyką Agile

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój pracowników w postaci szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.it-leaders.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!