Front-end Developer

IT-Leaders.pl

Warszawa

2016-12-02

IT-Leaders to pionierska platforma kojarząca najlepszych specjalistów z branży IT z pracodawcami. To innowacyjny sposób wyłaniania pracowników z sektora nowych technologii, zapewniający im całkowitą anonimowość, prostotę obsługi, bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą i specjalny system odbierania dodatkowej pensji. IT-Leaders jest tworzony przez zespół ekspertów od rynku pracy i informatyków, których doświadczenia rekrutacyjne i projektowo-programowe pozwoliły stworzyć intuicyjne rozwiązanie wychodzące naprzeciw potrzebom współczesnego rynku pracy.

Dla naszego Klienta, firmy zajmują się e-marketingiem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. FED/08/2016

Obowiązki :

  • Rozwój stron stojących w wordpressie
  • Projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności
  •  Bieżący rozwój i utrzymanie system
  • Optymalizowanie kodu aplikacji
  • Rozwój aplikacji do tworzenia newsletterów oraz praca nad rozwojem front- endu aplikacji firmy

Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki jQuery
  •  Dobra znajomość Twitter Bootstrap Framework
  • Dobra znajomość języka JavaScript
  • Świadomość różnic w interpretacji kodu pomiędzy najpopularniejszymi przeglądarkami
  • Umiejętność tworzenia wydajnych animacji w wybranych technologiach (CSS, jQuery lub inne)
  •  Tworzenie semantycznego i przyjaznego dla innych developerów kodu
  •  Umiejętność tworzenia interfejsu opartego o współczesne rozwiązania typu RWD (Responsive Web Design), fluid, grid.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Rozwój pracowników w postaci szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o zarejestrowanie się na stronie www.it-leaders.pl

Gwarantujemy pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99302 ofert pracy. Sprawdź!