Obsługa punktów sprzedaży na Jarmarku Bożonarodzeniowym od 2.12 – 10 zł netto/h

Jobhouse Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-12-02

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

 

Obsługa punktów sprzedaży na Jarmarku Bożonarodzeniowym 

 

Wymagania:

- dyspozycyjność od 2.12 do 23.12 od poniedziałku do piątku i/lub weekendy w godzinach 11.00-21.00 (możliwość wyboru dni, w które jest się dyspozycyjnym)

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

- komunikatywność, energia i pozytywne nastawienie do klienta

- wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

- mile widziany status ucznia/studenta

 

Obowiązki:

- obsługa klientów na stoisku z grzanym winem i cydrem

 

Oferujemy:

- pracę podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Targu Węglowym w Gdańsku

- umowę zlecenie, stawkę godzinową 10 zł netto/h

- możliwość pracy od 2.12 do 23.12

- miłą atmosferę pracy

 

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres mailowy APLIKUJ z podaniem nr ref. JAR/SWI/BAR

Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."

Nr ref: JAR/SWI/BAR

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!