Samodzielna Księgowa

Talent Partners

Gliwice

2016-12-02

Dla naszego Klienta - renomowanego i stabilnego biura rachunkowego z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SKK/168/16

Najważniejsze obowiązki:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów i/lub pełnej księgowości,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
  • naliczanie wynagrodzeń i tworzenie list płac,
  • sporządzanie raportów finansowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
  • dobra znajomość przepisów podatkowych,
  • znajomość programów Comarch ERP Optima, Symfonia oraz Płatnik,
  • znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
  • odpowiedzialność,
  • samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w biurze w Gliwicach,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!