Inżynier w Dziale Rozwoju Komponentów

Business Bridge Group Sp.z o.o.

Wałbrzych

2016-12-02

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest agencją rekrutującą specjalistów i menedżerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta –  firmy z branży automotive – osoby do pracy, na stanowisku:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • Ocena potencjalnego dostawcy;

  • Spotkania z potencjalnymi dostawcami - przegląd techniczny projektu;

  • Wymiana aktualnych dokumentów z dostawcami;

  • Wsparcie dostawców w rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • Ocena rysunków pod względem wykonalności / warunków technicznych przed finalizacją i wspomaganie optymalizacji rysunku (jeśli to konieczne);

  • Przegląd planu kontroli & PFMEA dostawcy;

  • Kontrola wszystkich wymogów (wygląd, wymiarowość, funkcjonalność, testy wytrzymałościowe, itp.) według rysunków i dostępnych specyfikacji;

  • Zatwierdzenie IMDS i zatwierdzenie PPAP;

  • Zarządzanie wydajnością dostawcy;

  • Weryfikacja wczesnego planu kontroli dostaw;

  • Zarządzanie dostawą prototypu i produkcją próbną dostawcy;

  • Zapewnienie jakości wszystkich dostarczonych części od dostawców (wygląd / wymiarowość / funkcjonalność itd.);

  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów z jakością dostawcy oraz działania naprawcze;

  • Przestrzeganie systemu Zarządzania Jakością ISO/TS 16949 w tym polityki jakości, procedur, instrukcji i innych dokumentów związanych / Observance of the Quality Management System ISO;

  • Przestrzeganie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OSHAS 18001 oraz Ochrony Środowiska ISO 14001, w tym polityki, procedur, instrukcji i dokumentów związanych;

  • Realizacja celów wyznaczonych przez przełożonego, które są zgodne z polskim prawem, w ramach stanowiska pracy.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne;

  • Dobrze znasz język angielski;

  • Posiadasz minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży
    motoryzacyjnej);

  • Potrafisz odczytywać rysunki techniczne;

  • Wykazujesz się dobrą znajomością obsługi komputera i pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;

  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w grupie, komunikatywnością, dobrą
    organizacją pracy, uczciwością, upartością w dążeniu do celu;

  • Potrafisz współpracować, dopasowywać się do zespołu i kultury organizacyjnej firmy.

Mile widziane:

  • Dodatkowe kursy i szkolenia, uprawnienia, umiejętności techniczne i praktyczne.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie;

  • Dodatkowe korzyści (telefon, laptop, ubezpieczenie);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach;

  • Otrzymanie oceny pracowniczej;

  • Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV z dopiskiem InżynierDRK/Wałbrzych.

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.". Aplikacje bez tego zapisu nie będą rozpatrywane.