Inwentaryzacja - 11.12 Rumia - 10 zł netto/h - zapewniamy transport dla osób z Gdyni i Wejherowa!

Jobhouse Sp. z o.o.

Rumia

2016-12-02

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy przy czynnościach:

LICZENIE TOWARU PODCZAS INWENTARYZACJI

Miejsce pracy: Rumia

Wymagania:
- dyspozycyjność z 11.12 na 12.12 w godzinach 19.30-00.00/1.00
- chęć do pracy- zaangażowanie
- mile widziany status ucznia/studenta

Obowiązki:
- liczenie towaru w markecie budowlanym na terenie Rumi

Oferujemy:
- pierwszeństwo przy kolejnych zleceniach
- umowę zlecenie, stawka 10 zł netto/h
- pracę 11.12 w godzinach 19.30-00.00/1.00

- gwarantujemy dojazd dla osób z Gdyni i Wejherowa

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ z podaniem nr ref. INW/LM/RUM

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!