Pomocnik operatora maszyny do produkcji folii

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Toruń

2016-12-01

Agencja Zatrudnienia Flame Employment Polska Sp. z o.o. (nr certyfikatu 2376) dla swojego Klienta (producenta folii malarskiej) poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

- prace na produkcji folii malarskiej
- dosypywanie surowca do linii technologicznych
- odbieranie gotowego półproduktu (folia na wałku) na końcu linii
- streczowanie
- paletowanie

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna
- doświadczenie na produkcji
- uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,, 4 brygadowym

Oferujemy:

- pracę na pełen etat
- umowę o pracę tymczasową
- możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadzenia
- pracę od zaraz !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

"Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81762 ofert pracy. Sprawdź!