Specjalista ds. technicznych (branża wystawiennicza)

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-12-01

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Poprzez lata swej działalności nawiązaliśmy wiele kontaktów z firmami o różnym profilu branżowym, dzięki czemu możemy zaoferować naszym kandydatom oferty dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Miejsce pracy: Buk (dojazd z Poznania zapewnia pracodawca)

Obowiązki:

- techniczne opracowywanie projektów stoisk targowych, tworzenie specyfikacji
- wybieranie materiałów do budowy stoiska, wykonywanie zestawień materiałowych
- kontrola procesu technologicznego oraz jakości wykonywanych prac
- współpraca z innymi działami firmy (m.in. z projektantem, project managerem, pracownikami stolarni, montażystami)
- wyjazdy służbowe (co najmniej 2 razy w miesiącu) w celu dopilnowania technicznej realizacji projektu

Wymagania:

- wykształcenie techniczne
- wiedza techniczna niezbędna do stworzenia konstrukcji (z drewna, metalu, płyt, sklejki itp.)
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
- analityczny umysł
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
- odpowiedzialność, zaangażowanie, doskonała samoorganizacja
- nastawienie na realizację celu

Oferujemy:

- udział w interesujących oraz prestiżowych projektach
- stabilność zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie wyznaczającej trendy w swojej branży
- niezbędne narzędzia pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!